Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Akcja Zachowaj trzeźwy umysłUczniowie z miejskich szkół podstawowych i gimnazjalnych zostali laureatami ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Celem akcji jest promowanie zdrowego życia oraz zwiększenie zaradności dzieci i młodzieży w różnych sytuacjach życiowych. Jednym z najważniejszych elementów kampanii są konkursy.

 

Wśród laureatów tegorocznej edycji kampanii znalazło się dziewięciu młodych bełchatowian – czterech uczniów szkół podstawowych i pięciu gimnazjalistów. Wyróżnienia otrzymali: Armen Khoperia – Szkoła Podstawowa nr 8, za udział w konkursie „Mały odkrywca”, Adrian Drzewosz i Julia Kalecińska ze Szkoły Podstawowej nr 8 oraz Marta Mikołajczyk – Szkoła Podstawowa nr 12 – za udział w konkursie „Na tropie piękna”, a także Filip Sołdon – Publiczne Gimnazjum nr 3 i Mateusz Orłowski – Publiczne Gimnazjum nr 1, za udział w konkursie „Dzielę się pięknem”. Nagrody w konkursie „Eksplorator” otrzymali: Paulina Makowska, Dawid Masiarek i Aleksandra Kiereś – uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1.

 

Akcję „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, w której wzięły udział miejskie szkoły została dofinansowana przez Miasto. Bełchatowski samorząd przyłączył się do kampanii już po raz kolejny. W ramach akcji miejskie placówki otrzymały pakiety edukacyjne w postaci różnorodnych i atrakcyjnych wydawnictw, broszur, czy plakatów adresowanych do dzieci, rodziców, nauczycieli.

 

Autor: AK

Zamieściła: AD-A

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl