Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Uczennice dwóch bełchatowskich gimnazjów – Weronika Matyja (z PG nr 4) i Iza Górna (PG nr 5) zostały finalistkami organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Osobie i Czasach Jana Pawła II "Papież Słowianin". Tematem szóstej edycji brzmiał: „św. Jan Paweł II – „papież rodziny”. Sukces w konkursie o tematyce papieskiej bez wątpienia świetnie wpisał się w obchody Święta Patrona Miasta.

 

Celem Konkursu jest ukazanie wzorca osobowego, którym stał się Karol Wojtyła - Jan Paweł II oraz rozbudzenie, na przykładzie Jego osoby, świadomości kulturowej i przekonania o możliwości twórczego wkładu w dzieje własnej Ojczyzny i świata.

Obie finalistki wzięły udział w pięknej gali w Łodzi, gdzie wszystkim zwycięzcom wręczono nagrody. Młodym bełchatowiankom serdecznie gratulujemy!

 

 

autor: mj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl