Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

12 czerwca w Przedszkolu Samorządowym na 8 odbył się Festyn Rodzinny. Impreza corocznie łączy ze sobą trzy piękne dni z kalendarza: Dzień Mamy, Dzień Dziecka oraz Dzień Taty. Jak co roku świętu rodzinnemu przyświecało hasło: „Mamo, tato bawicie się razem z nami”.

 

W otoczeniu przyrody przedszkolnego ogrodu „Bajkowy Zakątek” był miejscem, gdzie wspólnie świętowały przedszkolaki ze swoimi rodzicami i rodzeństwem.

Najmłodsi wspólnie z wychowawczyniami przygotowały dla rodziców program słowno – muzyczny oraz inscenizację „ Za co was kochamy ”. Występom małych artystów towarzyszyły brawa, uśmiechy i wzruszenie najbliższych.

Również rodzice przygotowali dla dzieci artystyczną niespodziankę. Działająca już kolejny rok Grupa Teatralna Rodziców wystawiła na deskach przedszkolnego amfiteatru bajkę dla wszystkich milusińskich pt.: „Czerwony Kapturek”.

Rozstrzygnięty został także konkurs plastyczny z udziałem rodziców „Ja w Bajkowym Zakątku” oraz wręczone zostały nagrody.

Po części oficjalnej wszyscy przystąpili do wspólnego biesiadowania przy muzyce, grillu i słodkim poczęstunku. Jednak największą atrakcją, szczególnie dla dzieci okazały się dmuchane zamki i zjeżdżalnie, które skupiały wszystkich przedszkolaków „Ósemki”. W tym dniu dzieci miały również możliwość uczestniczenia w „ malowaniu buziek” i przemieniania się w ulubionego bohatera lub upodobniania się do zabawnego zwierzątka.

 

autor: Renata Karczewska - dyrektor

 

 


 

 

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl