Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Nie lada gratka dla amatorów tańca. Przed nami kolejna edycja konkursu „Tańcz z Dziewiątką”. Wydarzeniu patronuje Prezydent Miasta Bełchatowa.

 

Zbliża się czwarta odsłona turnieju „Tańcz z Dziewiątką”. Tradycyjnie mogą w nim wziąć udział uczniowie podstawówek, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz podopieczni świetlic środowiskowych, socjoterapeutycznych, a także osoby niepełnosprawne z terenu miasta, gminy i powiatu. Karta zgłoszeniowa oraz Regulamin konkursu znajdują się w załącznikach poniżej. Zapisy będą przyjmowane do 1 czerwca na dwa sposoby - drogą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem: 44 633 46 80.

 

Podczas konkursu tancerze będą się mogli zaprezentować się w dowolnej wybranej przez siebie kategorii: solo, duety lub grupa. Czas jednej prezentacji to maksymalnie 5 minut. Wszystkie występy będzie oceniać profesjonalne jury, który wybierze zwycięzców w każdej z kategorii.

 

Młodzi tancerze zaprezentują się na scenie widowiskowo-teatralnej MCK PGE Gigantów Mocy już 11 czerwca o godz. 9:00. Zachęcamy do udziału!

 

Autor: AR

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl