Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Rok Akademicki 2014/2015 na bełchatowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku dobiega końca. 29 maja słuchacze UTW spotkają się po raz ostatni przed wakacjami, by podsumować i uroczyście zakończyć kolejny rok swojej działalności.

 

Jednym z punktów uroczystości, która odbędzie się w sali widowiskowo-teatralnej MCK PGE Giganty Mocy, będzie wręczenie pamiątkowych dyplomów. Odbiorą je osoby, które systematycznie uczęszczały na zajęcia i angażowały się w życie UTW. W programie również występ artystyczny grupy A’Vista. Każdy ze słuchaczy może przyprowadzić na spotkanie osobę towarzyszącą.

 

Warto dodać, że Uniwersytet Trzeciego Wieku to nie tylko możliwość wspólnego spędzania czasu, ale również bogata i różnorodna oferta zajęć dla seniorów. Program dostosowany był do zapotrzebowania słuchaczy. Studenci mogli więc korzystać z zajęć ruchowych i rozwojowych, takich jak taniec, joga czy psychologia, chór i warsztaty językowe. W programie były także wykłady, specjalne seanse filmowe czy sekcja turystyczna.

 

{nomultithumb}

 

Autor: AR

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl