Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Już po raz 23. rozegrano Wiosenne Igrzyska Przedszkolaków. Tradycyjnie sportowa rywalizacja odbyła się na parkiecie hali widowiskowo-sportowej. W zawodach wzięło udział blisko dwustu małych sportowców ze wszystkich dziewięciu samorządowych przedszkoli, dopingowała ich ponad setka kolegów.

Rokrocznie igrzyska mają piękną i podniosłą oprawę. Małych sportowców oficjalne przywitano i dokonano uroczystego wprowadzenia reprezentacji przedszkoli. Jeszcze przed rozpoczęciem konkurencji na scenie zapłonął olimpijski znicz, a nad głowami uczestników zawisała oficjalna flaga Igrzysk.

Zgodnie z punktacją i zasadami olimpijskimi w kategorii 4 i 5-latków na podium stanęły maluchy wraz z opiekunami z Przedszkoli Samorządowych nr: 1, 5 i 6. W kategorii 6-latków najlepszymi wynikami mogły pochwalić się Przedszkola nr 6, 7 i „jedynka” .

 

autor: mj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl