Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

„Bajkowy Zakątek” zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców na dni otwarte!

 

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej, to przełomowy moment w życiu dziecka i jego rodziców. Stanowi on często pierwszą okazję do kontaktu z grupą społeczną. Aby ułatwić dzieciom proces przyszłej adaptacji i już teraz zapoznać z nowym miejscem, Przedszkole Samorządowe nr 8 zaprasza na dni otwarte.

 

Pierwsze zapoznanie z placówką odbędzie się w niedzielę, 12 kwietnia o godz. 15:30. Jednak rodzice wraz z pociechami będą mogli odwiedzać przedszkole także przez tydzień – od 13 do 17 kwietnia w godzinach 9:30- 11:00.

 

Dzieci, które przyjdą do „Ósemki” będą mogły uczestniczyć w rożnego rodzaju zajęciach dydaktycznych oraz zabawach prowadzonych zarówno w salach, jak i w ogrodzie. Rodzice zaś będą mogli szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki, poznać specyfikę pracy przedszkola, warunki lokalowe oraz uzyskać informacje na wszelkie nurtujące ich pytania. Do ich dyspozycji będzie dyrekcja oraz nauczyciele.

 

Zapraszamy!

 

 

Autor: AR

Na podstawie: PS nr 8

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl