Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Akcja ?Wzorowa Łazienka? podsumowana, a uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 mają powody do radości. Szkolna społeczność zdobyła bowiem dziewiątą lokatę w tym ogólnopolskim konkursie ? żadnej innej z łódzkiego nie udało się zakwalifikować do pierwszej dziesiątki. W szranki plastycznego konkursu łącznie stanęło trzysta placówek z całej Polski. Uczniowie każdej z nich przygotowywali prace będące wizualizacjami łazienki marzeń jaką chcieliby mieć w swojej szkole. Później do Akcji dołączali rodzice głosując na najlepsze projekty.

 

Doskonały rezultat ?trójki? jest więc efektem wyjątkowo aktywnej postawy rodziców ? to właśnie oni, w trakcie dwumiesięcznej akcji wysłali ponad 31 tysięcy e-maili głosując na prace swoich milusińskich! ?Bardzo nas cieszy ten rezultat. Z tego co wiem inne szkoły nie miały takiej akcji reklamowej i takiego zaangażowania sił. Dla nas jest to sukces, którym dzielimy się z naszymi rodzicami. To oni głosowali i wiem, że niektórzy z nich byli bardzo aktywni, pisali e-maile z kilku adresów, angażowali całą rodzinę, a nawet swoich znajomych i widać skutki, a te 31 tysięcy robi wrażenie? - mówił przedstawiciel szkolnego samorządu Jakub Szubert. Dyrektor SP nr 3 Małgorzata Kubik dodaje: ?w tym przedsięwzięciu najfajniejsze jest to, że akcja zaangażowała całą naszą szkołę i najmłodszych, którzy wykonali prace i ich rodziców, którzy chcieli głosować. Ten doskonały wynik, ponad 31 tysięcy głosów robi wrażenie i myślę, że możemy być dumni... Trochę nam brakło do głównej nagrody, ale myślę, że jeśli nasi podopieczni będą dalej tak pracować, a rodzice będą ich tak mocno wspierać to być może w kolejnych konkursach ta najwyższa nagroda będzie nasza? . Tym razem SP nr 3 będzie się cieszyć z rocznego zapasu środków czystości.

 

Podczas spotkania podsumowującego akcję rodzicom wręczono pamiątkowe dyplomy ? odebrali je z rąk wiceprezydent Agnieszki Wysockiej. ?Jestem z Was najmłodszych i tych nieco starszych niezwykle dumna. Ten doskonały wynik cieszy mnie tym bardziej, i tu podzielę się z Wami swoimi wspomnieniami, że sama jestem absolwentem ?trójki?. Niezwykle mi miło odwiedzić byłą szkołę i zobaczyć, że tak wiele pozytywnego się w niej dzieje. Gratuluję i dziękuję Wam za niezwykle aktywną postawę. Tak trzymać! - mówiła wiceprezydent.

 

mj

 

 

 

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl