Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Karnawał zagościł do Przedszkola Samorządowego nr 7 i 8. Mali przebierańcy bawili się przy znanych i lubianych przebojach, wśród kolorowych dekoracji i balonów.


Karnawał to dla najmłodszych doskonała okazja, aby przez chwilę stać się swoim wymarzonym bohaterem. Nie dziwi więc fakt, że maluchy od wielu tygodni wyczekiwały na karnawałowy bal.


Bajkową zabawę mają już za sobą dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 7. Bal dla wychowanków odbyły się w czwartek, 29 stycznia. Tego dnia „siódemka” zamienia się magiczny, kolorowy świat. Na sali, zamiast przedszkolaków, pojawiły się wróżki i księżniczki. Przybyli też piraci, kowboje oraz superbohaterowie. Oryginalne kostiumy, muzyka i rekwizyty wykorzystywane do  tańca sprawiały, że na parkiecie wirowały niezwykłe pary – księżniczka z piratem, czarownica z motylkiem. Zaś radosny gwar i śmiech świadczyły o dobrej zabawie. W bajkowy świat przeniosły się także panie wychowawczynie.

Karnawał zawitał także do przedszkolaków z „ósemki”. 30 stycznia dzieci bawiły się na balu pod hasłem „Na wyspie piratów”. Od rana w miejskim przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przepięknie przebrane maluchy z dumą prezentowały swoje stroje. Nauczycielki w strojach piratek zaprosiły wszystkie dzieci na pokład przedszkolnego okrętu. Podczas balu na najmłodszych czekało wiele niespodzianek, w tym morskie zagadki. Nie zabrakło tańców przy gorących karnawałowych hitach oraz tematycznych konkursów: zbierania muszelek, dmuchania łódek.

 

Bal to wspaniała przygoda dla każdego przedszkolaka. Wszystkie dzieci wracały do domów uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień. Karnawałowe szaleństwo z pewnością na długo zapadnie w ich pamięci.


autor: AR
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl