Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Za nami V edycja Miejskiego Konkursu Muzycznego „Kreuj się, kto może”. Organizatorami wokalnych zmagań dla uczniów był Samorządowy Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Bełchatowie.

 

23 stycznia br. w popularnym „Mickiewiczu” odbyła się V edycja Miejskiego Konkursu Muzycznego ,,Kreuj się, kto może” . Do eliminacji przystąpili uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, którzy prezentowali swoje umiejętności wokalne i instrumentalne. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła prezydent Mariola Czechowska.

 

Celem muzycznych zmagań było wyłanianie młodych talentów oraz ciekawych i dobrze rokujących osobowości artystycznych. „Promując pasję i zainteresowania uczniów zwracamy uwagę na to, jak ważny jest ich rozwój osobisty. Konkurs wpisuje się w edukację artystyczną i kulturalną. Niesie on ze sobą potencjał rozwijania w uczniach nie tylko kreatywności, ale i wielu innych umiejętności” – mówi Małgorzata Załęczna, wicedyrektor SZSO nr 2 w Bełchatowie.

 

Koncert laureatów konkursu oraz młodych talentów z SZSO nr 2 odbędzie się już 6 marca w Miejskim Centrum Kultury. Poza możliwością wysłuchania młodych śpiewaków i instrumentalistów, uczniowie „Mickiewicza” przedstawią swoje pasje związane m.in. z kolekcjonowaniem znaczków, monet, fotografii, a także plakatów i pucharów.autor: AR
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl