Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Przedszkolaki z „Bajkowego Zakątka” uroczyście świętowały Dzień Babci i Dziadka. Dzieci pamiętały również o seniorkach z Klubu „Grocholice”.

 

W Przedszkolu Samorządowym nr 8 im. „Bajkowy Zakątek” zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest już tradycją. Dzień spędzony z dziadkami z przedszkolu zawsze jest niezwykły, pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

 

Maluchy wszystkich grup z dużym zaangażowaniem przygotowywały się do odwiedzin babć i dziadków. Przedszkolaki z dumą zapraszały swoich bliskich do pięknie udekorowanych sal oraz odświętnie przystrojonych stołów. Dzieci z radością składały życzenia oraz obdarowywały ukochane babcie i dziadków własnoręcznie wykonanymi prezentami.

 

W bogatym programie artystycznym przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności. Najmłodsza grupa - „Krasnale” debiutowała na przedszkolnej scenie w roli aktorów. „Misie” przygotowały specjalny program artystyczny – dzieci z ochotą recytowały wierszyki, śpiewały piosenki. Grupa „Kotków” świętowała aż dwa dni! Pierwszego dnia dzieci spotkały się z własnymi dziadkami, a na kolejny zaprosiły seniorki z Klubu „Grocholice”. Podczas obu wizyt atrakcji w postaci śpiewów i tańców nie brakowało. Babcie i dziadkowie odwiedzili również swoich wnuków w grupie starszaków. „Elfy” przygotowały słowno-muzyczną inscenizację wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka”.

 

Wesołe wiersze oraz piosenki sprawiły seniorom wiele radości i przyjemności, a tańce wzbudzały podziw dla umiejętności wnucząt. Słodki poczęstunek był okazją na dodatkowe miłe chwile spędzone z ukochanymi wnukami. Takie dni z pewnością na długo zostaną w ich pamięci!

 

Autor: AR

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fot. PS nr 8


 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl