Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Jesteś uczniem szkoły podstawowej lub gimnazjum? Lubisz malować? Weź udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Miejskie Centrum Kultury! Sprawdź szczegóły.

 

„Żółto, niebiesko, zielono” to tytuł nowego konkursu plastycznego ogłoszonego przez Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie. W zabawie z kolorami mogą się wykazać uczniowie podstawówek klas I-III i IV-VI oraz gimnazjaliści.

 

Temat pracy jest dowolny, a jego zasady są bardzo proste. Dzieci i młodzież, które zdecydują się na udział w konkursie powinny przygotować prace plastyczne wykonane farbami wodnymi – akwarelami, plakatówkami, tempera, gwasz, akryl. Ograniczeniem są kolory – można użyć jedynie dwóch podstawowych kolorów: niebieskiego i żółtego. Obie barwy można mieszać w dowolnych proporcjach, dzięki czemu malunki wzbogacą się o kolejny kolor – zielony.

 

Gotowe prace należy dostarczyć do sekretariatu Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie w nieprzekraczalnym terminie do 23 lutego br.

 

Szczegóły konkursu można znaleźć w regulaminie umieszczonym na stronie: www.mck.belchatow.pl

 

Zapraszamy do udziału!


autor: AR
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl