Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Uczniowie trzecich klas szkół podstawowych wzięli udział w wyjątkowej lekcji muzyki. Zajęcia prowadzone były w Miejskim Centrum Kultury przez muzyków z Filharmonii Narodowej.

 

14 stycznia trzecioklasiści z bełchatowskich podstawówek po raz kolejny wzięli udział w „Spotkaniach z muzyką”. To niezwykłe wydarzenie odbywa się raz w miesiącu w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury. Prowadzą je profesjonalni muzycy z warszawskiej Filharmonii. Podczas styczniowych zajęć dzieci miały okazję posłuchać ciekawych aranżacji utworów współczesnych, a także stanąć na profesjonalnej scenie wraz z artystami.

 

To było kolejne, ale nie ostatnie, spotkanie trzecioklasistów z profesjonalnymi muzykami. Wszystko w ramach projektu edukacji kulturalnej, który jest realizowany przy wsparciu środków finansowych z Miasta. Dzięki nim zajęcia są dla uczniów bezpłatne i będą kontynuowane do końca roku szkolnego. Najbliższe „Spotkanie z muzyką” z udziałem uczniów trzecich klas odbędzie się już 18 lutego.autor: AR
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl