Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Świąteczna atmosfera zagościła w Szkole Podstawowej nr 5. Podczas specjalnych warsztatów uczniowie wraz ze swoimi bliskimi tworzyli świąteczne ozdoby.

 

Boże Narodzenie zbliża się dużymi krokami. Ich wyjątkowy klimat, od dawna można już poczuć w Szkole Podstawowej nr 5. Wszystko za sprawą wyjątkowych warsztatów. Podczas zajęć uczniowie wraz ze swoimi rodzicami i bliskimi tworzyli bożonarodzeniowe dekoracje. Makaronowe choinki, łańcuchy z bibuły, papierowe bombki, a także stroiki i świąteczne kartki – to tylko niektóre ozdoby, jakie powstały. „Warsztaty bożonarodzeniowe w naszej szkole to już tradycja. Mimo tego, że odbywają się one popołudniu – po zajęciach szkolnych, zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów, jak i ich rodzin. Tworzeniu ozdób towarzyszą opowieści o obrzędach związanych z Bożym Narodzeniem – w ten sposób kultywujemy polską tradycję” - mówi Anna Janiszewska, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Bełchatowie. Przygotowane dekoracje ozdabiają szkolne sale i korytarze.

 

 

Autor: AD-A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

For. SP nr 5Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl