Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Internauci mogą pomóc wygrać przedszkolakom z „dwójki” dofinansowanie na realizację programu ekologicznego. Wystarczy głosować na ich konkursowy projekt!

 

Przedszkole Samorządowe nr 2 wystartowało w ogólnopolskim konkursie „Eko-odkrywcy 2”. Projekt „Zabawy z wodą”, który przygotowała bełchatowska placówka, znalazł się w gronie dwudziestu drużyn walczących o główną nagrodę. Przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe, które zgromadzą największą liczbę głosów i uplasują się na miejscach od pierwszego do dziesiątego otrzymają dofinansowanie na przygotowany przez siebie projekt. Stawka jest wysoka – w grę wchodzi 3,5 tys. zł, a także wyjazd na „zieloną szkołę”, którą dodatkowo otrzyma jeden z 20 finałowych projektów.

 

Aby pomóc maluchom z „dwójki” wystarczy głosować na ich projekt. Każdy zainteresowany może głosować codziennie – aż do 14 grudnia. Wystarczy wejść na stronę www.ekoodkrywcy.pl – zakładka „galeria finałowa” i zagłosować na projekt: „Zabawy z wodą” PS 2 w Bełchatowie. „Będziemy bardzo wdzięczni za każdy głos oddany na nasz projekt. Wygrana w konkursie to dla nas szansa na wiele ciekawych działań z zakresu ekologii – m.in. wycieczki, konkursy, warsztaty” - podsumowuje Małgorzata Brzostowska, Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 2 w Bełchatowie.
 Autor: AD-A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl