Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Ponad czterdzieści maluchów z Przedszkola Samorządowego nr 4 zostało pasowanych na przedszkolaka. Uroczystość odbyła się w środę, 22 października br.

 

„Pasowanie na przedszkolaka to bardzo ważny moment w życiu naszych wychowanków, ich rodziców, a także samej placówki. Od tej chwili dzieci są już prawdziwymi przedszkolakami. Oznacza to także, że maluchy zaadaptowały się w naszej placówce, dobrze się w niej czują i lubią spędzać tutaj czas” - mów Elżbieta Ceglarek, Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 4 w Bełchatowie. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, jakie zdobyły podczas pobytu w przedszkolu. Śpiewały, recytowały wiersze i tańczyły. Jak przystało na prawdziwe ślubowanie maluchy złożyły uroczystą przysięgę montessorka. Każdy pasowany przedszkolak otrzymał także pamiątkowy dyplom.
 

Dla swoich młodszych kolegów niespodziankę przygotowały także starsze przedszkolaki. Właśnie dla nich starszaki zatańczyły specjalny montessoriański „Taniec Żywiołów”. Nie zabrakło też radosnych piosenek i wierszyków. „Oprócz dyplomów do maluchów powędrowały też kubki przygotowane specjalnie z okazji pasowania oraz słodkie upominki, które przekazał prezydent Marek Chrzanowski” - podsumowuje dyrektor Ceglarek.

 

 

Autor: AD-A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fot. PS nr 4

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl