Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Pierwszoklasiści z „czwórki” dołączyli do grona uczniów. Uroczystego pasowania dokonał prezydent Bełchatowa i dyrektor szkoły.

 

21 października dla pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 4 był wyjątkowym dniem. Maluchy oficjalnie dołączyły do grona uczniów. Aby stać się prawdziwym uczniem dzieci musiały przejść specjalny test. Wśród zadań, jakie czekały na pierwszaków m.in. znalazły się zapytania, co trzeba zrobić, aby bezpiecznie przejść przez ulicę, zaśpiewanie piosenki, zrobienie kilku ćwiczeń. Dopiero po ukończonym teście maluchy przystąpiły do ślubowania. Każdy z pierwszaków złożył uroczystą przysięgę, w której m.in. obiecywał być dobry uczniem. Na znak przynależności do społeczności uczniowskiej dzieci otrzymały legitymacje szkolne. Nie zabrakło także pamiątkowych dyplomów i wspólnych zdjęć. Do pierwszaków trafiły też upominki przekazane przez prezydenta Bełchatowa oraz rodziców.


 

Autor: AD-A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 


Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl