Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

VIII Jesienny Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 12 za nami. We wspólnej zabawie wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz rodzice.

 

Trwają „X Bełchatowskie Dni Papieskie”. Jednym z wydarzeń towarzyszących obchodom był Piknik Rodzinny w „Dwunastce”. Ta niezwykle ciepła, familijna impreza odbyła się 16 października w godzinach popołudniowych. Tego dnia szkolna aula wypełniła się po brzegi uczniami, nauczycielami i rodzicami gotowymi do wspólnej zabawy.

 

Głównym celem festynu była przede wszystkim integracja. Nie zabrakło też elementów zdrowej rywalizacji, każdy uczestnik chciał zdobyć jak największą ilość punktów dla swojej klasy. Na wszystkich zgromadzonych czekało kilka konkurencji. Dla utrudnienia poszczególne stanowiska z zadaniami były rozmieszczone w rożnych miejscach w szkole. Dzieciom i dorosłym nie brakowało spostrzegawczości, dzięki czemu wszystkie klasy z powodzeniem wykonały każde napotkane ćwiczenie. Po zmaganiach na uczestników czekała gorącą grochówka, słodkie kremówki oraz upominki. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

Więcej informacji na temat „X Bełchatowskich Dni Papieskich”, którym towarzyszył VIII Jesienny Piknik Rodzinny w SP nr 12 znajduje się TUTAJ.

 

 

Autor: AR

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl