Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Maluchy z miejskich przedszkoli będą korzystać z bezpłatnych zajęć języka angielskiego. W ciekawy sposób poprowadzą je wykwalifikowani nauczyciele.

 

Darmowe zajęcia z języka angielskiego we wszystkich miejskich przedszkolach – jest to możliwe. Prezydent Marek Chrzanowski zdecydował, że przez cały rok szkolny będą z nich korzystać maluchy ze starszych grup. Przedszkolaki do swojej dyspozycji będą mieć dwie godziny tygodniowo z nauczycielem wykwalifikowanym w tym kierunku. W trzech bełchatowskich przedszkolach – 1, 8 i 9 zajęcia poprowadzą przedszkolanki. Pozostałe placówki – nr 2, 4, 5 oraz 6, 7 i 8 będzie odwiedzać nauczyciel, który na co dzień pracuje w jednej z bełchatowskich szkół.

 

Zajęcia będą tak prowadzone, aby języka angielskiego uczyć przedszkolaków przez zabawę. Z pewnością nie zabraknie więc ciekawych ćwiczeń, zabaw, poznawania wierszyków i piosenek. „Takie spotkania doskonale uzupełnią podstawę programową. Doświadczenia pokazują, że dzieci w wieku przedszkolnym niezmiernie szybko przyswajają sobie wiedzę. Warto więc wykorzystać chłonność umysłu malucha od najmłodszych lat i już teraz rozpocząć przygodę z nauką języka obcego. Tym bardziej, że w późniejszym procesie kształcenia jest on niezwykle potrzebny – pojawia się chociażby na maturze oraz innych tego typu egzaminach” – podsumowuje Elwira Antońska, Dyrektor Wydziału Oświaty Urzędu Miasta w Bełchatowie.

 

Autor: AD-A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl