Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Przedszkolaki z „trójki” znalazły się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu plastycznego. Nagrodą był piknik rodzinny z wieloma atrakcjami.


"Gepard Cheester w naszym przedszkolu" tak zatytułowany był konkurs, w którym wystartowały placówki z całego kraju. Do zabawy przyłączyli się także bełchatowianie. Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3 wykonały zespołową pół przestrzenną i interaktywną pracę. „W konkursie wystartowaliśmy spontanicznie, ale z pomysłem. Przygotowana przez nas praca podkreślała specyfikę naszego przedszkola oraz akcentowała idee integracji. Jesteśmy placówką nietypową i wyjątkową w środowisku lokalnym. Każdy z nas jest tutaj „inny”. I właśnie te cechy podkreśliliśmy w naszej pracy konkursowej. Nad wykonaniem poszczególnych elementów obrazka pracowały dzieci z grupy Smerfoludki – w tym przedszkolaki niepełnosprawne” - mówi Aneta Dąbrowska, nauczyciel Integracyjnego Przedszkola Samorządowego nr 3.
 

To właśnie praca bełchatowian najbardziej spodobała się jury. Przedszkolaki z Bełchatowa pokonały blisko 500 konkurentów. Nagrodą główną był piknik o wartości 8 tys. zł, który odbył się w ogrodach placówki 23 czerwca. Dmuchane zamki, konkursy, malowanie twarzy, a także kąciki artystyczne, zabawy i poczęstunek – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na maluchy oraz ich rodziny. Piknik był także okazją do wręczenia konkursowych nagród – zarówno zespołowych, jak i tych indywidualnych. "Dzieci ogromnie cieszyły się z wygranej. To dla nich ogromne wyróżnienie. Radości nie ukrywali także rodzice oraz nauczyciele, dla których jest to kolejną zachętą do aktywnego poszukiwania i uczestniczenia w tego typu przedsięwzięciach” - podsumowuje Aneta Dąbrowska.


 

Autor: AD-A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fot. IPS nr 3 w Bełchatowie

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl