Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Wkrótce Szkoła Podstawowa nr 8 zyska odnowione łazienki. Miasto ogłosiło właśnie przetarg na przebudowę trzynastu sanitariatów i pomieszczeń towarzyszących, które znajdują się w „ósemce”.

 

Łazienki, które przejdą remont będą dostosowane m.in. do potrzeb najmłodszych uczniów. Stąd pojawią się np. specjalistycznie montowane kabiny, drzwi, umywalki. Nie zabraknie także intensywnie kolorowych ścian i wykończeń. Specjalnie dla osób niepełnosprawnych zostanie wydzielony osobny sanitariat, który będzie spełniał wszystkie wymogi. Przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej – to kolejne zadania, jakie mają być realizowane w ramach inwestycji.

 

Miasto zakłada, że wszystkie prace ruszą na wysokości wakacji. Zakończyć miałby się zaś w listopadzie. Potencjalni wykonawcy, którzy chcieliby najpierw zaprojektować, a później zrealizować zadanie, swoje oferty mogą składać w magistracie do 23 kwietnia, do godz. 10:00.

 

 

Autor: AD-A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl