Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Zdjęcia konkursowe można przesyłać do 31 sierpnia

 „Moja rodzina świetnie się spisuje” to konkurs, jaki z okazji trwającego właśnie Narodowego Spisu Powszechnego ogłosił łódzki Urząd Statystyczny. Zdjęcia konkursowe można przesyłać do końca sierpnia. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

 


Głównym celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań, ze szczególnym uwzględnieniem jego głównej formy, czyli samospisu. Dodatkowo organizatorzy liczą na rozbudzenie pasji do fotografii oraz kreatywnego spojrzenia na otoczenie przez uczestników.


Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęcia ilustrującego tytuł konkursu, czyli „Moja rodzina świetnie się spisuje”. Fotografię wraz z wypełnionym załącznikiem nr 1 należy przesłać w formie elektronicznej do dnia 31 sierpnia 2021 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. W tytule maila należy wpisać: Konkurs fotograficzny NSP 2021, imię i nazwisko autora. Ważne! Zdjęcie przesłane bez wypełnionego załącznika nie będzie brane pod uwagę.
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 28 września. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe – przenośny dysk 1TB, głośnik bluetooth i mysz bezprzewodowa.

 

Regulamin konkursu załączony jest poniżej artykułu. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Łodzi (https://lodz.stat.gov.pl/).

 

AP

 

Plakat promujący konkurs "Moja rodzina świetnie się  spisuje"Plakat promujący konkurs "Moja rodzina świetnie się spisuje"

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl