Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

nsp prezydent

#NSP2021

 To już ostatni dzwonek na dopełnienie obowiązku spisowego – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań kończy się bowiem 30 września. Miasto Bełchatów przygotowało kilka udogodnień dla mieszkańców, którzy chcą się spisać.

Podstawową formą udziału w Narodowym Spisie Powszechnym jest samospis internetowy

Trwa Narodowy Spis Powszechny – na spełnienie obowiązku mamy czas do końca września. Miasto uruchomi kolejne mobilne punkty, w którym osoby nieposiadające komputera będą mogły wziąć udział w tym prowadzonym co dziesięć lat badaniu. Stanowiska będą dostępne w Szkole Podstawowej nr 5 w Grocholicach (24 września) oraz w galerii Olimpia (25 września).

NSP2021 trwa do 30 wrześniaTrwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, a podstawową formą jego przeprowadzenia jest samospis. Mieszkańcy, którzy nie mają dostęp do komputera z internetem, mogą bezpłatnie skorzystać ze specjalnie przygotowanego stanowiska w bełchatowskim Urzędzie Miasta.

Zdjęcia konkursowe można przesyłać do 31 sierpnia

 „Moja rodzina świetnie się spisuje” to konkurs, jaki z okazji trwającego właśnie Narodowego Spisu Powszechnego ogłosił łódzki Urząd Statystyczny. Zdjęcia konkursowe można przesyłać do końca sierpnia. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl