Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Winicjusz Winicjusz "Wini" Bartków, to jedna z bardziej barwnych i oryginalnych postaci w rodzimym hip hopie

 

Mamy nie lada gratkę dla fanów hip hopu. W najbliższą niedzielę, 19 marca, w MCK PGE Gigantach Mocy wystąpi Winicjusz „Wini” Bartków. Początek koncertu w sali teatralno-widowiskowej o godz. 18:00.


Winicjusz „Wini” Bartków to gwiazda jury I Bełchatowskiego Przeglądu Hip-Hopowego „Hip Hop To The Top”, raper, fan i znawca hip-hopu, a także założyciel legendarnej marki odzieżowej Stoprocent. Jak mówi sam o sobie, jest wysublimowanym smakoszem wyszukanych potraw, energicznym biznesmanem, politycznmy radykałem i pieniaczem, największym fanem, a zarazem wrogiem wszelkich używek, człowiekiem o rubasznym i inteligentnym poczuciu humoru, leniem i pracoholikiem w jednym, piewcą miłości, który kocha nienawidzić, sportowcem o sporej nadwadze, bacznym obserwatorem rzeczywistości, dowcipnisiem i gawędziarzem, wiecznym skaterem, jowialnym cholerykiem, zatwardziałym antykomunistś, a przede wszystkim największym fanem i znawcą hip-hopu. Od pewnego czasu to również twórca internetowy, który przemierza kraj w poszukiwaniu barwnych i nieszablonowych towarzyszy do rozmów.


Występ "Winiego" będzie zwieńczeniem I Bełchatowskiego Przeglądu Hip-Hopowego. O główną nagrodę powalczy w nim dziesięciu wykonawców: PTRB Mad Abilities – Joddha, Boczo, Swierczevsky, Somash Somashino, Hope4Street, Siwcu, Hamish, Eyman, Adzy oraz 4Tunes. Więcej na ten temat piszemy w naszym artykule „Weź udział w przeglądzie hip-hopowym”.

 

Na koncert zapraszamy w niedzielę, 19 marca, do MCK PGE Gigantów Mocy. Początek występu o godz. 18:00. Wstęp na to wydarzenie jest wolny. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. 

 

Plakat promujący koncert Winicjusza Plakat promujący koncert Winicjusza "Winiego" Bartków

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl