Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

45 lecie klubu seniora pogodna jesien 3260Seniorzy odebrali wiele podziękowań i życzeń kolejnych lata działalności

 

Bełchatowski Klub Seniora „Barwy Jesieni” działa już od 45 lat. Jubileusz był okazją do wspomnień, a także życzeń kolejnych lat wszechstronnej działalności. Gratulacje i podziękowania przekazała seniorom prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.

 


Klub „Barwy Jesieni” powstał w 1979 roku w nieistniejącym już dziś klubie "Piwnica". Zrzeszał wówczas głownie emerytowanych pracowników zakładu "Bawełnianka" oraz mieszkańców osiedla 1000-lecia. Obecnie do klubu należy ponad 30 osób.

 

Jubileuszowe spotkanie odbyło się we wtorek, 25 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury. Nie zabrakło wspomnień, ale też życzeń. Jedne z nich złożył wiceprezydent Łukasz Politański, który przekazał także pozdrowienia, gratulacje i życzenia od prezydent Marioli Czechowskiej. - Gratuluję świętowanego jubileuszu. 45-lat działalności to okazja, by wyrazić podziękowania i uznanie za Waszą wszechstronną działalność na rzecz bełchatowskich seniorów. Dziękuję wszystkim, którzy tworzą to wyjątkowe miejsce na mapie Bełchatowa. Wasz dorobek oraz zaangażowanie w międzypokoleniową integrację bełchatowian są nieocenione – napisała w jubileuszowym liście prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.

 

Podczas jubileuszu nie zabrakło także akcentu muzycznego. Na scenie wystąpił zespół A’Vista, Zuzanna Bielska oraz Promienie Bełchatowa.


ADA

 

45 lecie klubu seniora pogodna jesien 3224„Barwy Jesieni” to jeden z najstarszych bełchatowskich klubów seniora

45 lecie klubu seniora pogodna jesien 3339Podczas jubileuszu wystąpiły m.in. Promienie Bełchatowa

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl