Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 Zwycięskie zdjęcia w miejskim konkursie fotograficznym Zwycięskie zdjęcia w miejskim konkursie fotograficznym

 

Internauci wybrali zwycięzców miejskiego konkursu fotograficznego „Zabierz Bełchatów na wakacje”. Główne nagrody trafią do trzech uczestników, którzy zebrali najwięcej reakcji w internetowym głosowaniu. Wszyscy otrzymają zaś upominki.

 

 

Zasady konkursu były proste. Trzeba było zrobić wakacyjne zdjęcie z motywem promującym Bełchatów. Wykorzystać można było dowolny element, jaki kojarzy się z naszym miastem. Mogła to być też fotografia z jakimś miejskim gadżetem.

 

- Bełchatowianie wykazali się ogromną pomysłowością. Wszystkie nadesłane zdjęcia były znakomite, ubrane w piękne kolory lata i beztroskiego czasu. Uczestnicy konkursu zabrali Bełchatów m.in. nad morze, w góry, do Łodzi i innych miast – mówi Agnieszka Rogaczewska, dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu w bełchatowskim magistracie. – Dziękujemy za uczestnictwo w naszej zabawie, internautom natomiast za oddane głosy. Rywalizacja trwała do samego końca. Zdecydowaliśmy, że wszystkie osoby, które nadesłały zdjęcia do konkursu, otrzymają upominki – dodaje Agnieszka Rogaczewska.

 

Najwięcej głosów w internetowym głosowaniu otrzymał Marcin Lutz i jego zdjęcie „Zakochani w Bełchatowie”. Drugie miejsce zajęła Sylwia Mroczek, która swoją pracę zatytułowała „Cafee Bełchatów”. Natomiast trzecia lokata przypadała Marcinowi Bartnikowi i jego fotografii „ Zasmakuj w Bełchatowie”. Gratulujemy! O terminie i miejscu wręczenia nagród poinformujemy zwycięzców telefonicznie.

 

Miasto planuje przygotować wystawę zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs „Zabierz Bełchatów na wakacje”. Więcej informacji wkrótce na naszej miejskiej stronie belchatow.pl.

 

ADA

 

I miejsce - Marcin Lutz I miejsce - Marcin Lutz

II miejsce - Sylwia Mroczek II miejsce - Sylwia Mroczek

III miejsce - Marcin Bartnik III miejsce - Marcin Bartnik

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl