Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Tatiana Kopala wystąpiła m.in. podczas miejskiej "Majówki na Wolności"Tatiana Kopala wystąpiła m.in. podczas miejskiej "Majówki na Wolności"

 

Mocny głos, ogromny talent i wulkan energii – taką Tatianę Kopalę, finalistkę the Voice Kids, zna cała Polska. Jaka jednak młoda bełchatowianka jest poza sceną? Co lubi robić w wolnym czasie? Na te i inne pytania artystyczna stypendystka miasta odpowie w najbliższą niedzielę, 11 lipca, podczas muzycznego wywiadu na placu Narutowicza. Dodatkowo będzie można usłyszeć w jej wykonaniu kilka wielkich przebojów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

 


O talencie młodej bełchatowianki, 10-letniej Tatiany Kopali, przekonała się cała Polska. Swoimi występami w jednym z największych muzycznych talent show zrobiła ogromne wrażenie nie tylko na jurorach, ale przede wszystkim na widzach. Niewielu jednak wie, że artystyczna stypendystka Miasta Bełchatowa od pięciu śpiewa w działającym przy Miejskim Centrum Kultury Chórze Cantabile, a w bełchatowskiej Szkole Muzycznej uczy się gry na skrzypcach.


Jaka jest jednak poza sceną, jakie ma marzenia, nie tylko te muzyczne, dlaczego Nutka jest dla niej bardzo ważna oraz o co chodzi z jogą i medytacją – na te pytania młoda wokalistka odpowie podczas wyjątkowego muzycznego wywiadu. Pytań zresztą będzie o wiele więcej, a wszystkie zmierzać będą do tego, byśmy mogli jeszcze lepiej poznać utalentowaną „Małą Iskierkę”.


Na wywiad zapraszamy na plac Narutowicza już w najbliższą niedzielę, 11 lipca. Będzie to także okazja do wysłuchania mini recitalu Tatiany. W repertuarze największe polskie i światowe przeboje. Tatiana zmierzy się z prawdziwymi muzycznymi wyzwaniami, bo za takie z pewnością uznawane są „Co mi Panie dasz” grupy Bajm, „Cykady na Cykladach” Maanamu czy „Shallow” z repertuaru Lady Gagi. Początek tego wyjątkowego wydarzenia o godz. 18:00.

 

AP

 

Plakat promujący muzyczny wywiad z Tatianą KopaląPlakat promujący muzyczny wywiad z Tatianą Kopalą

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl