joombig banner rotation images

Menu

 

MCK oferuje na swoim facebooku interesujące spotkania online z kulturąMCK oferuje na swoim facebooku interesujące spotkania online z kulturą 

W związku z epidemią koronawirusa wszystkie placówki kulturalne zostały zamknięte do odwołania. By jednak udostępnić bełchatowianom w tym czasie dostęp do kultury, Miejskie Centrum Kultury rusza z cyklem „Pogotowie Kulturalne MCK Bełchatów”. Codziennie na facebookowym profilu placówki pojawiają się inspirujące propozycje, zagadki i tutoriale.

 

Zamknięcie muzeów, filharmonii, oper, teatrów czy bibliotek spowodowało, że instytucje kultury działają w sieci. Przygotowują ofertę umożliwiającą kontakt ze sztuką poprzez kanały internetowe. Takie działania podejmuje także bełchatowskie Miejskie Centrum Kultury.

 

„Boicie się, że zabraknie Wam kultury? Nie musicie się tego obawiać, ponieważ na naszym profilu na Facebooku rozpoczęliśmy cykl Pogotowie Kulturalne MCK Bełchatów. Znajdziecie na nim m.in. kreatywne DIY, tutoriale, quizy, zagadki oraz wiele innych różności” - czytamy na profilu MCK.

 

Pracownicy centrum pracują zdalnie i w zaciszach domowych przygotowują szereg inspirujących niespodzianek. Czego można się spodziewać odwiedzając profil MCK? Do tej pory były już propozycje własnoręcznego wykonania ozdób wielkanocnych, instruktaż budowy lampionu, a w planach są także muzyczne wtorki i czwartki i wiele więcej.

 

AP

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020