Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

 

Kino Kultura wyświetli na dużym ekranie film "Apollo 11"Kino Kultura wyświetli na dużym ekranie film "Apollo 11"

 

20 lipca mija 50 lat od chwili, gdy Misja Apollo 11 osiągnęła swój cel - Księżyc. Z tej okazji Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy seans w Kinie Kultura. W dniu rocznicy, czyli 20 lipca widzowie kina będą mieli okazję zobaczyć niezwykły film ,,APOLLO 11", dzięki któremu emocje, towarzyszące lądowaniu człowieka na Księżycu, ożyją na nowo.

 

,,Apollo 11" to fascynujący dokument, który dzięki dotąd niepublikowanym materiałom daje unikalne doświadczenie uczestnictwa w najsłynniejszej misji NASA. Niespodziewanie odnalezione, dotąd nie prezentowane, bezcenne materiały z taśmy 65 mm, ponad 11 000 godzin materiału audio, skupienie astronautów i specjalistów z centrum dowodzenia NASA, emocje milionów widzów, którzy w napięciu oglądali z Ziemi tę nadzwyczajną misję… Z tych elementów Todd Douglas Miller i jego ekipa z precyzją skonstruowali pasjonujący dokument, który trzeba zobaczyć na wielkim kinowym ekranie.

 

Seans rozpocznie się o godz: 20:17. Bilety do nabycia przez system sprzedaży on-line bądź w kasach kina KULTURA już wkrótce. Cena biletu: 20 zł. Informacje dostępne są także na www.mck.belchatow.pl.

 

Mieszkańcy mają okazję, aby zobaczyć na dużym ekranie film "Apollo 11"

 

MCK Bełchatów

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl