joombig banner rotation images

Menu

 

DSC 6874

 

Obdarzony wyjątkowym głosem śpiewający aktor Dariusz Kordek wystąpi przed bełchatowską publicznością w koncercie karnawałowym zorganizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

 

Z mieszkańcami Bełchatowa Kordek spotka się nie pierwszy raz. W ubiegłym roku uczestniczył w Narodowym Czytaniu, które miało charakter próby czytanej „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Wystąpił wówczas w roli reżysera, który pokierował grupą aktorów-amatorów.

 

12 stycznia ten popularny aktor teatralny, musicalowy i filmowy, piosenkarz i prezenter telewizyjny zaprezentuje swój talent w koncercie karnawałowym pt. „Bardziej  żartem niż serio”. Wyśpiewa znane i lubiane polskie przeboje, jak również największe światowe hity. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00 w bibliotece głównej przy Kościuszki 9.

 

Dariusz Kordek urodził się w 1965 w Warszawie. Ukończył warszawską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Występował na deskach wielu teatrów w całej Polsce, zagrał mi.in. w musicalach „Metro”, „Józef i cudowny płaszcz snów”, „Rocky Horror Show” , „Grease”, „Five Guys named Moe” , „Cohen”, „Do grającej szafy Grosik wrzuć”, „Bodo”. Dużą popularność przyniosła mu rola w serialu „W Labiryncie”. W 1996 wydał płytę zatytułowaną „tylko cień...”, a w 2004 w duecie z aktorką Olgą Bończyk nagrał "Sztukę kochania, czyli serdeczne porachunki". Na stałe gra w teatrze SABAT Małgorzaty Potockiej. Występuje też na deskach teatru Roma. Po latach wrócił do musicalu „Metro”, w którym gra Filipa.

APO

 

Plakat popr

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020