joombig banner rotation images

Menu

Kobieca sobota w MCK, fot. MCK Bełchatów

 

Najpierw filmowy seans, a później warsztaty rozwoju osobistego z psychologiem – to propozycja dla wszystkich pań na jedną z październikowych sobót.Kobiety ponownie będą rządzić w Miejskim Centrum Kultury. A to za sprawą „Soboty na szpilkach”, która wraca po wakacyjnej przerwie. Pierwsze w tym sezonie spotkanie dla pań już 13 października. Wiek nie gra roli, każda kobieta jest mile widziana.

 

O nudzie nie ma mowy. Najpierw zaplanowany jest seans w kinie Kultura. Projekcja rozpocznie się o godz. 15:30. Na dużym ekranie bełchatowianki obejrzą „Księgarnię z marzeniami”. Film opowiada historię Florence Green, która otwiera sklep z książkami. Nie wszystkim jednak przypada do gustu literatura, jaką sprzedaje w swojej księgarni. Dlatego niektórzy próbują pozbyć się jej z miasta.

 

Dwie godziny później, czyli o 17:30 panie spotkają się z psycholog Marią Ziętkowską. Specjalistka poprowadzi warsztat rozwoju osobistego „Jak oswoić swoje lęki”. Odpowie także na kilka ważnych pytań, m.in. dlaczego lęk nas obezwładnia i totalnie paraliżuje, jak można go wykorzystać na własną korzyść.

 

Liczba miejsc na sobotnie spotkanie na szpilkach jest ograniczona. Dlatego już dziś warto zarezerwować sobie czas. Bilety w cenie 10 zł na sens i 15 zł na warsztaty można kupić w kasie kina Kultura lub przez internetowo na:  https://bilety.mckbelchatow.pl.

 

Kobiece wydarzenie w MCK - sobota na szpilkach

 

 

AD-A

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019