Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Bełchatowianka Weronika Kępa wyśpiewała kolejną nagrodę. Stypendystka Miasta Bełchatowa zajęła drugie miejsce w Przeglądzie Piosenki Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego. Trafiła również do niej „Brązowa Nutka”, czyli nagroda za najlepsze wykonanie.

 

W konkursie, który odbył się już po raz siódmy, wystartowało ponad pięćdziesięciu młodych wykonawców z całego regionu. W sumie zaśpiewali oni w pięciu różnych kategoriach. Bełchatowianka była oceniana jako solistka wśród uczniów klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Ostatecznie jury, w którym zasiadał m.in. śpiewak operowy Radosław Blonka, przyznało Weronice drugie miejsce. Powędrowała do niej również jedna z „Brązowa Nutka”, czyli jedna z trzech nagród za najlepsze wykonanie. Koncert laureatów odbył się 8 kwietnia w Gminnym Ośrodku kultury w Woli Krzysztoporskiej.

 

To już kolejna nagroda młodej bełchatowianki. Weronikę Kępę, która jest tegoroczną artystyczną stypendystką Miasta Bełchatowa, będzie można usłyszeć także w najbliższą niedzielę, 13 maja w Parku Olszewskich podczas „Pikniku z Marszałkiem”. Koncert Weroniki, a także drugiej bełchatowskiej stypendystki: Amelii Binieckiej planowany jest na godz. 16:55.

 

 

Marszałek zaprasza na piknik

 

 

AD-A

Fot. źródło: www.wola-krzysztoporska.p

Weronika Kępa - po prawej na zdjęciul

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl