Drukuj

Pani Mariola Czechowska Prezydent Miasta Bełchatowa ogłasza konkursy na ww. placówkę oświatową.

 

Oferty wraz z elektronicznymi kopiami dokumentów wymaganych jako załączniki można składać również za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , podpisując kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP) na adres elektronicznej skrzynki podawczej: /umbelchatow/UM lub/umbelchatow/SkrytkaESP, podpisując kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub Profilem zaufanym (liczy się data wpływu do Urzędu) z zastrzeżeniem, że oferta winna wpłynąć do Urzędu Miasta Bełchatowa w terminie do dnia 19 sierpnia 2019 roku do godziny 1530.

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez Prezydenta Miasta Bełchatowa. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

Kandydat zgłasza się na konkurs z dokumentem tożsamości. Informacji w zakresie ww. konkursu udziela Wydział Oświaty Urzędu Miasta w Bełchatowie (III piętro, pokój 403, tel. 44 733-51-73).

Załączniki:
Download this file (zarzadzenie_254_2019.pdf)Zarządzenie 254_2019[ ]286 kB

Aktualności