Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

 Karta Dużej Rodziny to szereg zniżek oferowanych w całym krajuOsoby, które wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny złożyły między 2014 a końcem 2017 roku, mogą teraz odebrać jej mobilną wersję bezpłatnie. Aby otrzymać elektroniczną KDR, jej tradycyjny wariant musi mieć zachowaną ważność.

 Do programu Karty Dużej Rodziny wciąż dołączają się nowi beneficjenciDo 2 mln posiadaczy ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny w 2019 roku dołączy kolejna grupa beneficjentów, a będą to rodzice, którzy wychowują lub wychowali już troje dzieci. Ponadto stale powiększające się grono partnerów programu, a tym samym wzrost liczby proponowanych zniżek, rabatów i przywilejów to kolejne informacje, które ucieszą wszystkie rodziny 3+.

Karta Dużej Rodziny uprawnia do korzystania ze zniżek w kilku tysiącach firm i instytucji w całym kraju

W 2019 roku weszły w życie istotne zmiany dotyczące Karty Dużej Rodziny. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej poszerzyło uprawnienia do zniżek o rodziców, którzy wychowali co najmniej trójkę dzieci – bez względu na ich wiek w momencie składania wniosku.

1 stycznia 2015 roku weszła w życie ustawa o Karcie Dużej Rodziny, która  określa zasady przyznawania członkom rodziny wielodzietnej Karty Dużej Rodziny, jak również sposób przyznawania im uprawnień. Szczegółowe informacje na temat programu znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w zakładce Karta Dużej Rodziny. 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020