Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

karta wwwOd pięciu lat działa Bełchatowska Karta Rodziny, która  uprawnia rodziny wielodzietne, rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym, seniorów oraz honorowych dawców krwi  do korzystania z ulg i preferencji przygotowanych przez miasto i ponad 60 współpracujących firmy.

Posiadacze Bełchatowskiej Karty Rodziny mogą także taniej kupić np. bilet do kina, wywołać zdjęcia, zjeść pizzę czy pójść do stomatologa. Z Bełchatowskiej Karty Rodziny korzysta już ponad 4 tysiące bełchatowian. Tylko w tym roku wydano kolejnych 320 kart.  Ulgi i rabaty bełchatowianom oferuje ponad 60 firm. I wciąż dochodzą kolejne. Już od września do programu dołączy miejski żłobek. Posiadacze Bełchatowskiej Karty Rodziny otrzymają 25-procentowy rabat na czesne w tej miejskiej placówce. Jak otrzymać kartę? Wystarczy złożyć wniosek w Urzędzie Miasta przy ul. Kościuszki 1 w budynku B w Zespole ds. Pomocy Społecznej i Zdrowia.
Więcej o Bełchatowskiej Karcie Rodziny czytaj TUTAJ.

AP

Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński