Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

karta wwwOd pięciu lat działa Bełchatowska Karta Rodziny, która  uprawnia rodziny wielodzietne, rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym, seniorów oraz honorowych dawców krwi  do korzystania z ulg i preferencji przygotowanych przez miasto i ponad 60 współpracujących firmy.

 

Posiadacze Bełchatowskiej Karty Rodziny mogą także taniej kupić np. bilet do kina, wywołać zdjęcia, zjeść pizzę czy pójść do stomatologa. Z Bełchatowskiej Karty Rodziny korzysta już ponad 4 tysiące bełchatowian. Tylko w tym roku wydano kolejnych 320 kart.  Ulgi i rabaty bełchatowianom oferuje ponad 60 firm. I wciąż dochodzą kolejne. Już od września do programu dołączy miejski żłobek. Posiadacze Bełchatowskiej Karty Rodziny otrzymają 25-procentowy rabat na czesne w tej miejskiej placówce. Jak otrzymać kartę? Wystarczy złożyć wniosek w Urzędzie Miasta przy ul. Kościuszki 1 w budynku B w Zespole ds. Pomocy Społecznej i Zdrowia.
Więcej o Bełchatowskiej Karcie Rodziny czytaj TUTAJ.

AP

 


 

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020