Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

karta wwwOd pięciu lat działa Bełchatowska Karta Rodziny, która  uprawnia rodziny wielodzietne, rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym, seniorów oraz honorowych dawców krwi  do korzystania z ulg i preferencji przygotowanych przez miasto i ponad 60 współpracujących firmy.

Z Bełchatowskiej Karty Rodziny korzysta ponad 5 tys. mieszkańców

Ruszyły konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie Bełchatowskiej Karty Rodziny. Do 13 stycznia mieszkańcy mogą zgłaszać swoje uwagi i propozycje zmian. W projekcie uporządkowano zasady przyznawania, wydawania i korzystania z karty, a także zawarto informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Bełchatowska Karty Rodziny uprawnia do korzystania z ulg i preferencji przygotowanych przez Miasto Bełchatów i współpracujące Podmioty.

 

Aby otrzymać Kartę Bełchatowskiej rodziny mieszkaniec musi spełnić trzy warunki.

Prezydent Miasta Bełchatowa, Mariola Czechowska, serdecznie zaprasza do korzystania z ulg przysługujących posiadaczom Bełchatowskiej Karty Rodziny.

 

Kto może ubiegać się o wydanie karty?

 

Szczegóły dotyczące Karty, w tym  Regulamin przyznawania i korzystania z Bełchatowskiej Karty Rodziny znajdują się w Uchwale Nr IX/56/2019 Rady Miejskiej w Bełchatowie z dnia 28 marca 2019 r. w sprawie programu pn. "Bełchatowska Karta Rodziny" (Dz. U. Woj. Łódz. z 2019 r., poz. 2598). Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania z treścią ww. Uchwały (znajduje się poniżej w załączeniu).


karta www
Prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska serdecznie zaprasza do składania wniosków o przyznanie Bełchatowskiej Karty Rodziny:

 

- rodziny wielodzietne mające na utrzymaniu co najmniej troje dzieci w wieku do 18 roku życia lub do ukończenia 25 roku życia w przypadku,gdy dziecko uczy się lub studiuje,

Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa, zaprasza właścicieli firm do włączenia się w realizację przedsięwzięcia pod nazwą Bełchatowska Karta Rodziny.

 

To doskonała okazja do promocji swojej działalności gospodarczej, a jednocześnie pomoc mieszkańcom naszego miasta.     

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020