Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

Na terenie powiatu bełchatowskiego funkcjonują 4 punkty w 5 lokalizacjach, w których mieszkańcy mogą uzyskać nieodpłatną pomoc prawną. Nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie przysługują osobie uprawnionej, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, w tym osobie fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą, niezatrudniającej innych osób w ciągu ostatniego roku.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej: http://www.powiat-belchatowski.pl/dla-mieszkanca-t286/bezplatna-pomoc-prawnika-rzecznik-praw-konsumentow-t299.

Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński