W dniu 10 września 2019 r. odbyło się spotkanie z konsultantkami produktów Faberlic.
Faberlic to jeden z liderów sprzedaży bezpośredniej kosmetyków i produktów dla domu, który dzięki bardzo   dobrej jakości swoich produktów i atrakcyjnej cenie zdobywa coraz większe grono zadowolonych klientów. Asortyment Faberlic obejmuje preparaty do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, kosmetykę kolorową, zapachy dla kobiet i mężczyzn, produkty dla domu oraz dodatki. Wszystkie produkty stworzone są w oparciu o naturalne składniki i charakteryzują się wysoką jakością użytkową. Dzięki konsultantkom, Seniorzy mogli zapoznać się z ofertą oraz przetestować wybrane kosmetyki. Na koniec spotkania Seniorzy otrzymali od firmy drobne upominki.

Zdjecie Cafe 1

Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec