powiatnielataZ okazji "Powitania Lata" Seniorzy udali się w dniu 25 czerwca 2019 r. do ośrodka rekreacyjnego "Góra Kamieńsk".
Pogoda na ten dzień dopisała – świeciło piękne słońce, tak jak przystało na początek wakacji. Impreza plenerowa rozpoczęła się od wjazdu kolejką linową na wierzchołek Góry Kamieńsk aby podziwiać z jednej strony piękne zielone otoczenie, a jednocześnie widoki na Elektrownię Bełchatów i wyrobisko Kopalni Węgla Brunatnego.
Kolejnym Punktem programu imprezy był wspólny posiłek na świeżym powietrzu – kiełbaska z grilla, słodkości i zimne napoje. Był to czas do wspólnych rozmów i spacerów po obiekcie. Bardzo miło i aktywnie spędziliśmy ten dzień.

Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec