Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

cafe senior badania 8635Bełchatowscy seniorzy przy kubku gorącej kawy lub herbaty mogą spotkać się, porozmawiać czy wziąć udział we wspólnych inicjatywach. Oferta jest bogata – od zajęć sportowo-tanecznych, po warsztaty fotograficzne, komputerowe,  florystyczne i kosmetyczno - fryzjerskie. Zajęcia taneczne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Seniorzy mogą pochwalić się swoim wykonaniem układu grupowego Bachaty, którego instruktorem jest p. Weronika Olczak. Na chwilę obecną przed nadchodzącym karnawałem uczestnicy Cafe uczą się nowych kroków Jiva i Quikstep.

Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński