Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Events Calendar

"Bełchatów Cup 2018" dla rocznika 2007

W niedzielę 25 lutego w Hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. 1 Maja 61 odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej "Bełchatów Cup 2018" dla rocznika 2007 pod patronatem Prezydenta Miasta Bełchatowa. To kolejne zawody w ramach jubileuszu 40-lecia GKS Bełchatów.
 
W rozgrywkach poza trzema drużynami gospodarzy GKS Bełchatów wezmą udział: Warta Sieradz, Jutrzenka Bychlew, Włókniarz Konstantynów, Boruta Zgierz, RAP Radomsko, Mazovia Rawa Maz., Diament Zduńska Wola, Skra Częstochowa i Piotrcovia Piotrków Trybunalski.

Rozpoczęcie turnieju zaplanowane jest na godz. 8:45 (rejestracja uczestników) a pierwsze mecze rozegrane zostaną o godz. 9:00. Zakończenie planowane jest na godz. 16:30.

Podczas turnieju będzie można przyjrzeć się pokazowi masażu z wykorzystaniem produktów OMS ROLL. Pokaz z rolowania będą prowadzić fizjoterapeuci z Kliniki Orto Med Sport.

System rozgrywek

- faza eliminacyjna rozgrywana będzie systemem każdy z każdym w 2 grupach eliminacyjnych. Mecze  w tej fazie trwają po 14 minut bez zmiany stron.
- drużyny z miejsc 1-3 a każdej z grup awansują do Ligi Mistrzów, natomiast drużyny z miejsc 4-6 do Ligi Europy
- o kolejności miejsc decydują ilość punktów, różnica bramek, bezpośredni mecz. Jeśli nie wyłoni to zwycięzców- dodatkowa tabelka między zainteresowanymi drużynami i w dalszej kolejności po 3 rzuty karne
Inne decyzje podejmowane będą przez organizatorów po konsultacji z trenerami

Rozgrywki w Lidze Mistrzów i Lidze Europy

Po fazie eliminacyjnej w Lidze Mistrzów i w Lidze Europy znajdzie się po 6 drużyn. Drużyny rozpoczynają rozgrywki z zaliczeniem punktów i bramek z fazy eliminacyjnej i rozgrywają po 3 mecze tylko z rywalami z drugiej grupy eliminacyjnej.

Czas trwania meczów w tej fazie to 15 minut. O kolejności decydują zasady jak w fazie eliminacyjnej

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl