Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Events Calendar

Świąteczna podróż - kolędowanie z MCK

Kolędowanie to jeden z najpiękniejszych świątecznych zwyczajów w polskich domach. Śpiewanie przepełnionych miłością, radością oraz zadumą kolęd, zbliża ludzi. Buduje między nimi więź, wzmacnia uczucie bliskości oraz tworzy atmosferę radości przy świątecznym stole.
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie również pragnie podarować nieco świątecznej energii, podczas wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Najpiękniejsze z nich zabrzmią przy okazji  Kolędowania z MCK. Tym razem udamy się w "Świąteczną podróż", która odbędzie się w sali teatralno– widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy już 20 grudnia, o godzinie 18:00.
Tego wieczoru  Chór UTW „ Pasjonata”,  grupa dziecięca ‘"Cantabile”, członkowie grupy teatralnej BAT PKP oraz BAT Scena Dorosłych zaproszą nas do wspólnego kolędowania na dworcu kolejowym. Nie oznacza to oczywiście, że wyjdziemy dosłownie w przestrzeń miejską, jednak przeniesiemy się na pewną stację PKP na której to w zimowej scenerii dziać się będą dziwne rzeczy.  Ogromna śnieżyca, zatrzymane pociągi, wszechogarniający pośpiech i ludzie,których ta dziwna sytuacja zatrzymała na dworcu. Można by rzec, że na dworcu PKP w wigilijny dzień zatrzymały się pociągi i ważne ludzkie sprawy. Czy w takich warunkach uda się poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia? Czy można  kolędą roztopić ludzkie serca? Na te pytania uzyskacie Państwo odpowiedzi podczas naszego  Kolędowania z MCK . Mamy nadzieję, że wybierzecie Państwo się z nami w "Świąteczną podróż", by wspólnie śpiewać kolędy i radować się magią świąt.

Wstęp za okazaniem wejściówki.
Darmowe wejściówki do odbioru w kasie MCK PGE Giganty Mocy.

Świąteczna podróż koledowanie 2019

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl