Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Events Calendar

Podwieczorek z gwiazdą

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą”, które odbędzie się 10 grudnia br. o godzinie 19:00.
W ramach grudniowego spotkania ugościmy znanych muzyków - Janusza Tylmana i Czesława Majewskiego, którzy występowali w znanym programie Telewizji Polskiej - „Śpiewające fortepiany”.
Artyści opowiedzą o kulisach powstawania odcinków popularnego programu, w którym brali udział jako pianiści dwóch rywalizujących ze sobą drużyn. Panowie nie tylko wystąpią w swoich czarno-białych garniturach, lecz także przywiozą ze sobą swoje fortepiany, aby scena wyglądała podobnie jak w programie telewizyjnym, który był emitowany w latach 2001-2005. Podczas spotkanie nie zabraknie utworów wykonanych przez gości oraz wspólnego śpiewania z widzami, aby mogli poczuć się jak w programie na żywo.
Spotkanie poprowadzi dziennikarz - Leszek Bonar- komentator telewizyjny, autor, reżyser i prezenter programów muzycznych, rozrywkowych i kulturalnych w TVP Łódź, który równolegle od 30 lat udziela się jako prowadzący.
Bilety w cenie 15zł dostępne w kasie MCK oraz w systemie sprzedaży on-line.

podwieczorek z gwiazda spierwajace fortepiany

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl