Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Events Calendar

Jesienne Czwartki Lekkoatletyczne

Zbliża się jesienna runda bełchatowskich Czwartków Lekkoatletycznych. Pierwsze spotkanie już 17 września. Swoich sił mogą spróbować uczniowie podstawówek z klas szóstych i niższych. Zawody, podobnie jak w latach poprzednich, wspólnie organizują miasto i Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny.

Krótkodystansowe biegi, skok w dal i wzwyż, rzut piłeczką palantową – to konkurencje, jakie będą czekać na młodych sportowców podczas bełchatowskich Czwartków Lekkoatletycznych.

Przed zawodnikami cztery spotkania. Pierwsze już 17 września, kolejne zaplanowane są na: 19, 24 i 26 września. Warto dodać, że 19 września konkurencją wiodącą będzie rzut piłeczką palantową, a 24 września bieg na 300 metrów. Oznacza to, że trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej, właśnie w tych konkurencjach dodatkowo otrzyma nagrody rzeczowe. Wszystkie spotkania tradycyjnie odbędą się na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 12 (os. Binków). Start o godz. 15:30.

Swoich sił w bełchatowskich Czwartkach Lekkoatletycznych spróbować może każdy uczeń z roczników 2007 oraz młodszych. Udział w zawodach mogą wziąć nawet dzieci urodzone w 2010 roku i kolejnych latach. Trzeba jednak zaznaczyć, że w klasyfikacji Grand Prix będą liczeni z rocznikiem 2009. Najmłodsi nie będą też walczyć o start w ogólnopolskim finale.

Aby wystartować w Czwartkach trzeba się wcześniej zapisać. Zgłoszenia będą przyjmowane w formie elektronicznej (wzór zamieszczamy w załączniku). Trzeba je wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do niedzieli (jeśli termin zawodów przypada na wtorek) bądź wtorku (w przypadku, gdy spotkanie jest w czwartek).

Na przełomie kwietnia i maja ruszy druga – wiosenna runda bełchatowskich Czwartków Lekkoatletycznych. Po jej zakończeniu poznamy najlepszych zawodników, którzy nie tylko odbiorą puchary i dyplomy, ale pojadą też na finał ogólnopolski do Łodzi.

Wszystkie informacje związane z bełchatowskimi Czwartkami Lekkoatletycznymi – począwszy od regulaminu, przez wyniki, po ewentualne informacje o przełożeniu terminu zawodów będzie można znaleźć na stronie Miejskiego Centrum Sportu – www.mcs.belchatow.pl w zakładce „czwartki lekkoatletyczne”.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl