Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Events Calendar

Spektakle w ramach Teatru Polska w MCK
Już jesienią w Miejskim Domu Kultury w Bełchatowie na sali teatralno-widowiskowej widzowie będą mieli okazję zobaczyć pięć wyjątkowych spektakli w ramach programu Teatr Polska.
 
Czym jest TEATR POLSKA?
Jest to ogólnopolski program popularyzujący teatr i pozwalający zaprezentować jego różnorodne oblicze. Celem programu TEATR POLSKA jest ułatwienie dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zwiększenie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w ośrodkach mających utrudniony dostęp do kultury. W ramach programu teatry instytucjonalne, samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe otrzymują dofinansowanie prezentacji spektakli w miejscowościach, w których nie ma teatru instytucjonalnego. TEATR POLSKA organizowany jest od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 
Podczas tegorocznej 11. edycji TEATR POLSKA, na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie zobaczymy wyjątkowe spektakle:
▪️ 28.09.2019r. ,,Pomelo jest zakochany... w żabie, deszczu i nie tylko", reż. Ewa Maria Wolska, Teatr FRAKTAL/Fundacja FRAKTAL
▪️ 6.10.2019r. ,,Zrobie co zechce", reż. Maciej Adamczyk i Katarzyna Pawłowska, Stowarzyszenie Artystyczne "Porywacze Ciał & CO."
▪️ 12.10.2019r. ,,Don Kichot", reż. Konrad Dworakowski, Grupa Coincidentia/Teatr Pinokio w Łodzi
▪️ 20.10.2019r. ,,Trzy ćwierci do śmierci" reż. Karolina Martin/Mateusz Smaczny, Poznańska Fundacja Artystyczna
▪️ 29.10.2019r. ,,Lorem Ipsum" reż. Paweł Urbanowicz, Stowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artystycznej „Nie Po Drodze”
 
Bezpłatne wejściówki wkrótce do pobrania w kasie Miejskiego Centrum Kultury. Ilość miejsc na sali jest ograniczona, dlatego wejście na spektakl będzie możliwe tylko po odbiorze biletu-wejściówki.
 
Więcej informacji o spektaklach tutaj.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl