Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Events Calendar

Warsztaty wokalne z muzykami

W lipcu gościć będziemy w Bełchatowie znanych muzyków, którzy podczas II Warsztatów Wokalnych uczyć będą śpiewu. Robert Osam-Gyaabin, Marcin Wortmann i Łukasz Skrobek to oni zawładnęli sercami i talentami lokalnych artystów w pierwszej edycji. W tym roku dołączy do nich Joanna Hort, wokalistka i aktorka. Efekty wspólnej pracy zobaczymy podczas koncertu 12 lipca. Są jeszcze wolne miejsca.

Po ubiegłorocznym sukcesie znani i cenieni artyści znów pod swoje wokalne skrzydła wezmą bełchatowską młodzież. Przez 5 dni, od 8 do 12 lipca, dzielić się będą wiedzą i praktycznymi wskazówkami. Tym, którzy kochają śpiewać, zdradzą tajniki kunsztu wokalnego i scenicznego. Wszystko po to, by ostatniego dnia wspólnie wystąpić „Pod Lipą” w Grocholicach, a w razie niepogody w PGE Gigantach Mocy.

Zajęcia kierowane są do dzieci (od 10 roku życia) i młodzieży. Chętni do rozwijania swoich talentów spotykać się będą w Szkole Podstawowej nr 5 w Grocholicach. Indywidualna praca nad emisją głosu i dykcją, doskonalenie ruchu scenicznego, ćwiczenia z pianistą i zespołem muzycznym, sprawdzanie się w różnych nurtach muzycznych – od klasycznych po rozrywkowe, a tym samym odkrywanie własnej stylistyki – to tylko wybrane punkty programu warsztatów.

Uczestnicy z pewnością nie będą ani próżnować, ani się nudzić, a zadbają o to: Robert Osam-Gyaabin, pianista i wokalista - znany głównie z programu „Jaka to melodia” oraz Marcin Wortmann - od 18 lat związany z Teatrem Warszawskim Roma, w którym zagrał blisko w 3000 spektakli, m.in. „Mamma Mia”, „Deszczowa piosenka” i „Nędznicy”. Wiele dobrego od strony muzycznej i scenicznej wniosą również wokalistka zespołu Retro Orchestra i aktorka Joanna Hort, laureatka „Złotego Liścia Retro” oraz popularny w kraju i na świecie śpiewak, baryton – Łukasz Skrobek.

Jak podkreślają organizatorzy (Towarzystwo Przyjaciół Grocholic i Okolic), zainteresowanie letnimi spotkaniami muzycznymi jest ogromne. Choć do rozpoczęcia kursu pozostało jeszcze trochę czasu, to miejsc jest już niewiele. Chęć udziału można zgłosić pod nr telefonu 500 034 719 oraz 510 131 061.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl