Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Events Calendar

Podwieczorek z gwiazdą - zmiana terminu

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie informuje, iż zmianie ulega termin spotkania z cyklu "Podwieczorek z gwiazdą", którego pilotażowa edycja miała odbyć się 17 czerwca. Z naszym pierwszym gościem - aktorem Arturem Barcisiem - spotkamy się po gorącym sezonie wakacyjnym, we wrześniu 2019. Szczegółowe informacje o dacie spotkania już wkrótce.

Informujemy, że bilety zachowują ważność. Zakupione bilety można także zwrócić w kasach MCK.

„Podwieczorek  z gwiazdą”, autorski program dziennikarza i prezentera Leszka Bonara, wkracza do oferty Miejskiego Centrum Kultury. W ramach tego cyklicznego wydarzenia, raz w miesiącu, będziemy spotykać się ze znanymi i cenionymi postaciami polskiej sceny artystycznej.  Jest to nowa propozycja dla bełchatowian, którzy dość rzadko miewają okazję bezpośredniego kontaktu ze swoimi ulubionymi gwiazdami polskiej estrady. W ramach spotkań, w komfortowej atmosferze sali teatralno-widowiskowej, będziemy mogli z nimi porozmawiać, posłuchać, wspólnie się pośmiać, a może nawet wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Na początek, w ramach czerwcowego spotkania z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą”, ugościmy wyjątkowo lubianego aktora polskiej sceny teatralnej i filmowej – Artura Barcisia, który największą popularność zyskał w latach 80. Wtedy też zagrał swoje najważniejsze role. Jest to aktor wszechstronny. Tworzy doskonałe kreacje w dramatach, ale sprawdza się również w komediach, czego dowodem są jego role w popularnych serialach "Miodowe lata", czy „Ranczo”, które na pewno każdy z nas oglądał.

Spotkanie poprowadzi dziennikarz - Leszek Bonar- komentator telewizyjny, autor, reżyser i prezenter programów muzycznych, rozrywkowych i kulturalnych w TVP Łódź, który równolegle od 30 lat udziela się jako prowadzący.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl