Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Events Calendar

Dzień Otwarty Funduszy Europejskich

Jeśli chciałbyś zwiedzić PGE MCK Giganty Mocy z 50% zniżką, przyjdź do muzeum w Dzień Otwarty Funduszy Europejskich, przypadający na 10 maja 2019. Tego dnia za bilety indywidualne - normalne oraz ulgowe - zakupione w kasie Gigantów zapłacisz tylko połowę regularnej ceny!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich DOFE to największe wydarzenie dla projektów europejskich w Polsce. VI akcji DOFE w tym roku będą towarzyszyły obchody 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Organizatorem akcji jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Od 10 do 12 maja wszyscy zainteresowani akcją DOFE, będą mogli zobaczyć, dotknąć i poznać projekty zrealizowane przez polskich beneficjentów, którzy zaoferują zniżkowe lub darmowe wejścia do swoich placówek.

W ramach tegorocznej akcji odbędzie się wiele wydarzeń w każdym regionie Polski. Autorzy projektów umożliwią zwiedzanie miejsc na co dzień niedostępnych, zaproponują wycieczki lub warsztaty na terenie swojej placówki.

Sprawdź co kryje Twoja Okolica zaglądając TUTAJ: www.dniotwarte.eu.

PGE Giganty Mocy, zbudowane przy dofinansowaniu z FunduszeEuropejskie.eu podobnie jak w latach ubiegłych włączą się do akcji DOFE, oferując 50% zniżkę na bilety w dniu 10 maja 2019r. Tego dnia Ekspozycja czynna będzie w godzinach od 9.00 do 18.00, a ostatnie wejście do muzeum możliwe będzie o godz. 16.00.

Zaplanuj wizytę w muzeum korzystając z naszych podpowiedzi dostępnych TUTAJ: https://www.gigantymocy.pl/zaplanuj-wizyte

Zapraszamy!

fundusze.png

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl