Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Events Calendar

Sobota na szpilkach
Miejskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną edycję "Soboty na szpilkach" - wyjątkowego wydarzenia dedykowanego wszystkim kobietom, które odbędzie się 18 maja o godzinie 17:30, na sali kinowej.
 
Spotkania z cyklu "Sobota na szpilkach" od lat cieszą sie ogromnym zainteresowaniem pań w naszym mieście. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to jedno z niewielu wydarzeń w bełchatowskim kalendarzu poświęconych w całości kobietom, ich potrzebom, problemom, zdrowiu i urodzie. Jest to swego rodzaju nieoficjalne święto kobiet i kobiecości, którą możemy wspólnie celebrować i rozwijać.
 
Podczas majowej odsłony "Soboty na szpilkach" gościć będziemy wyjątkową Kobietę - Panią Ewę Wojdyłło, sławną doktor psychologii, psychoterapeutkę, publicystkę i autorkę książek, m.in. Sekrety kobiet, Podnieś głowę, W zgodzie ze sobą, Buty szczęścia, Bo jesteś człowiekiem: żyć z depresją, ale nie w depresji. Pani Ewa jest także autorką podyplomowego programu dot. coachingu zdrowia w Collegium civitas, zaś w Fundacji Batorego kieruje szkoleniem specjalistów leczenia uzależnień w Europie Wschodniej i Azji Centralnej. Aktywnie działa w Kongresie Kobiet. Jest wykładowczynią uniwersytetów SWPS w Strefie Psyche oraz laureatka Medalu św. Jerzego, Nagrody Teofrasta oraz wyróżnień państwowych.
 
O godzinie 17:30, na sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury nasz wyjątkowy gość wystąpi z wykładem pt.  "TRUDNI  LUDZIE W NASZYM ŻYCIU". Do wysłuchania wykładu zapraszamy wszystkie Panie, zainteresowane problemem relacji interpersonalnych.
 
Koszt uczestnictwa w wykładzie: 25 zł

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl