Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Z akcji Z akcji "Biały Tydzień" skorzystać może każdy

 

Profilaktyka jest niezwykle ważna. Dlatego miasto po raz kolejny już organizuje prozdrowotną akcję „Biały Tydzień”. Będzie ona okazją, by skorzystać z darmowych konsultacji lekarskich, porad specjalistów i prelekcji. Akcja rusza już w najbliższy poniedziałek, 12 września i potrwa do końca tygodnia.

 

 

Z „Białego Tygodnia” skorzystać może każdy. Nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść. Przez cały tydzień, w wyznaczonych godzinach, na zainteresowanych czekać będą prelekcje, które poprowadzą różni specjaliści, m.in. onkolog, urolog, dermatolog czy endokrynolog. Będzie też można skorzystać z porad. Diabetolog podpowie jakie są objawy cukrzycy i jak sobie z nimi poradzić, dietetyk opowie o mitach i faktach żywieniowych, natomiast fizjoterapeuta da wskazówki do treningu mózgu. Przewidziane są także badania – dermoskopem oraz morfologia krwi, którą bezpłatnie będzie można wykonać w dwóch wskazanych punktach. Spotkania ze specjalistami będą się natomiast odbywać w Punkcie Informacji Prozdrowotnej, który mieści się w Cafe Seniora Raj (ul. Energetyków 6).

 

- Profilaktyka to klucz do zdrowia i długiego życia. Dlatego tak ważne jest, aby każdy z nas regularnie się badał. „Biały Tydzień” to okazja, by w szybki i łatwy sposób spotkać się ze specjalistą i zapytać o poradę. Serdecznie zachęcam bełchatowian, aby skorzystali z takiej możliwości – mówi Łukasz Politański, wiceprezydent Bełchatowa.

 

Akcję wspólnie z prezydent Mariolą Czechowską organizują Insula Poradnia Specjalistyczna oraz badaj.to Twoje Laboratorium Medyczne. Szczegółowy harmonogram wraz z opisem znajduje się poniżej, na plakacie promującym akcję.

 

ADA

 

Plakat promujący akcję

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl